Garanti Şartları

www.havalim.com.tr web sitesinde satılan bütün ürünlerin tamamı Havalim garantisi altındadır.

İade Şartları

www.havalim.com.tr web sitesinden satın alınan herhangi bir ürün, ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün satılabilirliğini bozmadan geri iade edebilirsiniz. Tüketim ürünleri olduğundan dolayı ürün iadesi teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde yapılmalıdır.

İade Durumunda İzlenilmesi Gereken Durumlar

•  Ürün iade durumunda öncelikle +90 850 308 7446 nolu telefon numarasından firmamıza bilgi verilmelidir.

•  Ürünün faturası ürünle birlikte tarafımıza gönderilmelidir.

•  Belirtilen süre içerisinde iade edilecek ürünün kutusu, ambalajı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Müşteri cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmek isterse, kargo masrafını üstüne almak durumundadır.

Kargo Bilgileri

Web sitemizden almış olduğunuz ürünlerimiz anlaşmalı kargo firmasının güvencesi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürün teslim ile ilgili bilgileri Internet üzerinden müşterilere verilen kargo numarası vasıtasıyla takip edilebilmektedir.

Web sitemizde yapılan alışverişlerde 100 TL üzeri kargo ücretsizdir. 

Satın alınan ürünleri kargo yetkilisi teslim ettiği anda kargonuzu kontrol ediniz. Kargodan kaynaklanan bir zarar var ise kargo yetkilisine tutanak tutturarak ürünleri teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra meydana gelen zararlardan firmamız sorumlu değildir.

Gönderim Süresi

Siparişlerinizi oluşturmanız halinde 1 iş günü içerisinde işleme alınarak 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.